Hakkımızda

 • matematikolay.com kullanıcılarına birçok hizmet sunmaktadır. Bu Hizmetler,

  > matematikolay.com sitesinin sunmuş olduğu hizmetlerden birincisi, sanal ortamda mevcut farklı öğretmenlerimizin ders videolarını tek çatı altında toplamaktır. Bu amaçla yola çıkıldı ve matematiKolay.com oluşturuldu. Matematik öğrenmek için adres adres gezmenize gerek yok. matematiKolay.com internet ortamında popüler olan bir çok matematik öğretmeni ayağınıza kadar getirdi. Tek bir adresten tüm öğretmenlere ulaşabileceğiniz matematiKolay.com sizlerin kullanımına sunulmuştur.

  > İkincisi, öğrencilerden gelen Matematik ve Geometri sorularına gerek FOTOĞRAF ÇÖZÜMLÜ gerekse de VİDEO ÇÖZÜMLÜ olarak cevap vermesi. matematikolay.com da matematik ögrenmek gerçekten çok kolay..!

  > Üçüncüsü, Milli Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM ile ilgili Güncel Eğitim Haberleri anlık olarak yayınlanmaktadır. Bu sayede kullanıcılarımız güncel eğitim haberlerini yakından takip etmektedir.

  > Dördüncüsü, Öğretmen ve Öğrencileri ortak paydada buluşturan ozelders.matematikolay.com adresiyle ÖZEL DERS ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Türkiye'nin 81 İlinden tüm derslerden ÖZEL DERS isteklerinize cevap veren bir altyapıya sahiptir.

  matematikolay.com 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Başarılar diler...

Mustafa KURT

matematikolay.com Editörü

mustafa.kurt@matematikolay.com

NIKE INTERNATIONALIST MID CHAUSSURE GYM WARRIOR 2.0 FR Reebok Instapump Fury eBay CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR ADIDAS ANZIT FG SCHUHE WOMEN'S NIKE ROSHE ONE BREATHE CASUAL SHOES NIKE AIR JORDAN 4 ADIDAS STAN SMITH TENNIS SHOES ADIDAS ZX 400 SPZL SHOES FAMOUS FOOTWEAR AIR JORDAN 3.5 HERREN AIR HUARACHE METAL NEW BALANCE 574 AIR JORDAN 1 AIR JORDAN 6 ADIDAS SUPERSTAR STAN SMITH UNDER ARMOUR CURRY 1 NIKE AIR FORCE 1 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR CLASSIC LOW TOP AIR JORDAN 10 Nike Free Flyknit 5.0